Prezenty na Zakończenie roku szkolnego

Na tej wirtualnej półce naszego sklepu przygotowaliśmy ciekawe propozycje podarunków. W atrakcyjnej cenie znajdziesz oryginalny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Spersonalizowane kalendarze, medale, zakładki do książek, albumy na zdjęcia w drewnianej oprawie, magnesy na lodówkę, podziękowania w stylowej ramce to tylko niektóre pomysłowe upominki dla wychowawcy na pożegnanie okresu edukacyjnego. Asortyment obejmuje również szeroki wybór gadżetów dla dzieci z okazji pomyślnej promocji do następnej klasy. Na bieżąco uzupełniamy katalog o nowe produkty. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy ekspresową dostawę.

Oryginalne upominki dla nauczycieli i wychowawcy na pożegnanie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to wspaniały czas na podziękowanie nauczycielom i wychowawcy klasy za ich pracę z uczniami i poświęcenie w trakcie całorocznej edukacji. Oto kilka naszych propozycji prezentów i upominków na pożegnanie nauki przed rozpoczęciem wakacji:

  • medal drewniany – z grawerowanym wzorem i napisem. To oryginalny sposób na wyrażenie wdzięczności i docenienie pracy pedagogicznej;
  • album na zdjęcia – umieszczone fotografie ze wspólnych wycieczek i wydarzeń to spersonalizowany prezent dla wychowawcy;
  • podziękowania w drewnianej ramce – na której zostaną wygrawerowane imiona wszystkich uczniów;
  • magnes na lodówkę – to oryginalny pomysł dla nauczyciela na pożegnanie roku szkolnego. Można na nim umieścić motyw związany z nauczaniem i dedykowany napis.

Te i inne upominki dla nauczyciela i wychowawcy klasy kupisz w dobrej cenie.

Prezenty dla dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego

W sklepie pomyslowegadzety.pl znajdziesz również ciekawe propozycje upominków dla dzieci. Zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia, które warto uczcić nieszablonowym prezentem. Z okazji pożegnania nauki polecamy m.in. plakaty w ramce, literki drewniane, dekoracje i ozdoby do pokoju, girlandy, proporczyki, zestawy plastyczne i inne oryginalne gadżety. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl